День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, у День Хрещення Київської Русі ми відзначаємо День Української Державності – свято, символічне для кожного українця.

Було проведенно обстеження захисних споруд

27 липня 2022 року комісією з обстеження захисних споруд, створеній при Комарівській сільській раді, представниками Ніжинської районної військової адміністрації, в закладах освіти Комарівської ТГ було проведено перевірку стану найпростіших укриттів. У ході перевірки зверталася підвищена увага на створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану:

«Право на захист» для безробітних

Юридична консультація – це завжди актуально, а тим паче під час воєнного стану, коли багато людей опинилися у складній життєвій ситуації, і у них накопилося чимало питань. Шанс отримати відповіді на них з’явився у безробітних на семінарах, які організовує служба зайнятості спільно з благодійним фондом «Право на захист».

4 905 вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості

Протягом січня – червня 2022 року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості близько 4,9 тис. вакансій, що майже удвічі менше, ніж за відповідний період минулого року. Сталося це внаслідок часткового або повного зупинення діяльності низки підприємств та підприємців. Найбільше пропозицій було у сільському господарстві, на підприємствах переробної промисловості та в сфері торгівлі.

На Борзнянщині знайшли двох дітей, які заблукали

14 липня о 23:30 до Служби порятунку "101" від співробітників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Воловиця Комарівської територіальної громади близько 14:00 пішли в невідомому напрямку та зникли два неповнолітні хлопчики, 2009 та 2011 років народження.

Громадські слухання

05 липня 2022 року  в приміщенні Комарівської сільської ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

Надзвичайна подія

Надзвичайна подія зі щасливим завершенням сталася в Комарівській громаді.