Рятувальники навчають громадян діям у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів

Мінна безпека - основна тема інформаційно - профілактичних рейдів, які проводять співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС у Чернігівській області. 11 жовтня свої знання з цього важливого питання поповнили жителі м. Борзна.

Важлива інформація!

НА ТЕРИТОРІЇ ЧЕРНІГІВЩИНИ ВВЕДЕНО ГРАФІКИ АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Дистанційне навчання

У зв’язку з масованими обстрілами росією українських населених пунктів та з метою збереження життя дітей, ОФЛАЙН навчання в освітніх закладах Комарівської громади ПРИЗУПИНЕНО та проходитиме дистанційно.

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.