Головна ялинка області

У супроводі начальника відділу культури, сім'ї, молоді та спорту діти відвідали "Головну ялинку області", де отримали масу задоволення та подарунків.

Шана герою!!!

Сьогодні виповнилося б 27 років нашому землякові, уродженцю с. Берестовець Володимиру Бальченку. Минуло майже два роки, як він загинув на Сході України.

Подарунок багатодітній сім'ї

21 листопада 2018 року в с.Комарівка завітала голова райдержадміністрації Проскура Віра Андріївна разом з начальником відділу сім'ї , молоді та спорту Іващенко Сергієм Миколаєвичем з подарунком  до багатодітної сім'ї Гаврилець. В рамках Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року сім’я отримала двох’ярусне ліжко, за що була дуже вдячна.