Борзнянський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області

Діяльність органу пробації в умовах карантину

В зв’язку з поширенням в нашій країні пандемії «COVID-19» Борзнянський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!
В
одночас, звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості не відбування засудженими особами накладених на них покарань або  не виконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

Так і працівники  Борзнянського районного сектору продовжують здійснювати нагляд за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням. 23 квітня 2020р. ними було відвідано суб’єкта пробації, який проживає  в с.Красносільське Борзнянського району, з метою проведення з ним профілактичної роботи, ознайомлення з умовами його проживання та збирання стосовно нього характеризуючих матеріалів. Дану роботу було проведено із застосуванням всіх необхідних заходів безпеки.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області