A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комарівська громада
Чернігівська область, Борзнянський район

Новини громади

22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 79 років тому розпочалася одна з найдраматичніших сторінок Другої світової війни: початок відкритого військового протистояння між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом. Відповідно до Указу Президента України, цей день встановлено з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих у цій жорстокій війні.

15:15 22.06.2020

Комарівська сільська рада вітає медичних працівників із професійним святом!

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

13:09 20.06.2020

Європейське обличчя нашої країни

Викладки літератури: "Європейське обличчя нашої країни", "Європа на твоїй долоні" Комарівської Публічної бібліотеки та Прохорської бібліотеки-філії представляють видання, присвячені розгляду міст і містечок України, зокрема Чернігівщини, що мають давню історію, з точки зору їх європейської ідентичності. Автори праць є провідні науковці, історики, що своїми працями доповнюють матеріали з історії архітектури та культури, що є найкращими свідченнями причетності до європейського простору.

12:26 15.05.2020

"Розстріляне "Відродження"

Традиційно до цієї сумної  дати Комарівська Пубічна бібліотека вшановує пам'ять всіх тих, хто загинув від злодіянь тоталітарного режиму. Мільйони людей рішенням сталінської влади було безпідставно оголошено "ворогами народу", страчено фактично без суду і слідства, приречено на муки та голодну смерть у таборах чи на засланні. Репресій зазнали, як правило, найбільш обдаровані, працьовиті і соціально-активні громадяни.

12:06 15.05.2020

Сім'я - берегиня роду людського

Сім'я - символ вірного кохання, щоденного спілкування, поваги, тепла та вдячності. Це  - першоджерело людського духу, високої моральності. 

11:45 15.05.2020

"Невгасаючий вогонь безсмертя" під такою назвою в Комарівській Публічній бібліотеці, Прохорській та Берестовецькій бібліотека-філіях діє книжкова панорама, присвячена Дню пам'яті та примирення і 75-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій в

"Невгасаючий вогонь безсмертя" під такою назвою в Комарівській Публічній бібліотеці, Прохорській та Берестовецькій бібліотека-філіях діє книжкова панорама, присвячена Дню пам'яті та примирення і 75-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

15:22 08.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень