Масляна  - давньослов'янське свято на честь весняного пробудження природи. Так 6 березня директор Комарівської Публічної бібліотеки Холодняк І.Ю. для запрошених гостей провела народознавчий уїк-енд "Свято Масляної святкуємо - радість всім даруємо", де їх зустрічали щедро накритий стіл зі стравами, що традиційно готується у дні Масляного тижня: вареники із сиром, налисники з маком та млинці, пиріжки. Очі розбігалися від розмаїття смаколиків.

Фото без опису Гості - а це постійні користувачі бібліотеки - зручно розташувалися у святковій залі. Директор бібліотеки Холодняк І.Ю. біля книжкової викладки "Масляна - зустріч весни у народі" провела огляд літератури а про обряд Масляної розповіла присутнім начальник служби у справах дітей Степанець Т.М.

Захід закінчився спільним виконанням українських пісень та частуванням за щедрим столом, адже оптимізм, надія на краще, гарна пісня притягують до себе все гарне, хороше, позитивне.