Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Комарівська сільська рада оголошує конкурс з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ( в тому числі колективної власності) сільськогосподарського призначення що знаходяться за межами населених пунктів Комарівської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області. Виготовлення вищевказаної технічної документації проводиться по кожному об’єктові окремо, зокрема:

• Комарівська сільська рада;
  • Берестовецький старостинський округ Комарівської сільської ради;
  • Красносільський старостинський округ Комарівської сільської ради;
  • Прохорський старостинський округ Комарівської сільської ради;
  • Смолязький старостинський округ Комарівської сільської ради;
  • Ховмівський старостинський округ Комарівської сільської ради.

Пропозиції подавати в строк до 22 січня 2020 року до 17:00 включно за наступною адресою: вул. Соборна, 4, с. Комарівка, Борзнянського району, Чернігівської області, 16442 та на електронну адресу : komarivkasr@meta.ua. тел. 2-51-31

Розгляд пропозицій розпочнеться 23 січня 2020 року о 10:00 за вищевказаною  адресою.

При подачі комерційної пропозиції на участь у конкурсі по наданню вищевказаних послуг обов’язково  надавати проект договору та установчі документи.

Виконавчий  комітет  Комарівської   сільської   ради