День Єднання

16 лютого 2023 року у день Єднання Комарівська громада  приєдналася до флешмобу „ Єднаймося заради Перемоги". Миру нам усім і духовного зростання, братаймося, єднаймося на благо та славу України.  СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦

Вічна пам'ять Герою України - Сергію Савченку

СЕРГІЙ САВЧЕНКО… Його ім’я назавжди викарбуване в Небеснім Пантеоні Героїв - Захисників України… Сергій  віддав своє життя, щоб жила наша Україна. І сьогодні в останню земну дорогу Комарівська громада у неймовірному горі проводжала свого Героя.

Послуги у сфері ДРАЦС

👩‍❤️‍👨 Дізнайтесь про послуги у сфері ДРАЦС на Гіді з державних послуг

Зональні змагання з волейболу

Сьогодні, 12 лютого 2023 року, в місті Ічня відбулися зональні змагання чемпіонату області ГО «ЧОО «ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловіків. Змагалися 4 команди: Ічня, Прилуки, «Олімп» с. Прохори Комарівська ТГ, Борзнянська ТГ. Наші хлопці потрапили в дуже серйозну компанію, і як наслідок 3 поразки. Це був дебют нашого молодого колективу на обласному рівні (середній вік команди = 18 років), але те що вони пограли на такому рівні це вже наша маленька перемога... Вітаємо наших земляків, команду Борзнянської ТГ, з перемогою у  змаганнях та виходом до фінальної частини.

Пам'яті Сергія Іващенка

Чиновник, якого любили усі… Спортивний очільник в минулі часи, Що символізує тодішню епоху… До «був» замість «є» всі звикають потроху. Хоч гірко миритися з ношею втрати, Сергія ІВАЩЕНКА слід пам’ятати… Цій справі слугують, до певної міри, І меморіальні футбольні турніри. 11 лютого 2023 року в спортивній залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було започатковано меморіальний турнір серед ветеранів з міні-футболу пам’яті Сергія Миколайовича Іващенка. У змаганнях взяли участь п'ять команд: «Фортуна» (Комарівка), «Олімп» (Прохори), «Україна» (Крути), «Штурм» (Черняхівка), «Берестовець». Грали по колу: 1) «Україна»-«Фортуна» 5-2; 2) «Олімп»-«Штурм» 1-1; 3) «Берестовець»-«Україна» 2-7; 4) «Фортуна»-«Олімп» 3-2; 5) «Штурм»-«Берестовець» 6-2; 6) «Україна»-«Олімп» 4-3; 7) «Фортуна»-«Берестовець» 4-2; 8  «Штурм»-«Фортуна» 2-1; 9) «Берестовець»-«Олімп» 1-1; 10) «Україна»-«Штурм» 3-4. Згідно результів зіграних матчів турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Штурм» (Черняхівка) – 10 очок; 2 місце – «Україна» (Крути) – 9 очок; 3 місце –  «Фортуна» (Комарівка) – 6 очок; 4 місце – «Олімп» (Прохори) – 2 очка; 5 місце – «Берестовець» - 1 очко. Вітаємо переможців і щиро зичимо футбольного довголіття всім гравцям-ветеранам! Були нагороджені кращі гравці в командах:«Фортуна» – Олександр Панішев, «Олімп» Борис Годило, «Україна» - Володимир Качан, «Штурм» - Нещерет Ігор,«Берестовець» - Євген Катінов. Дякуємо Ігорю Миколайовичу Іващенку, який подарував кожній команді по м'ячу! Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!! Світла пам'ять Сергію Миколайовичу (Товаришу, Наставнику, Керівнику...)!!!

Засоби обігріву для закладів освіти

14 територіальних громад Ніжинського району отримали засоби обігріву для шкіл. З метою створення належних умов для учасників освітнього процесу Ніжинська районна державна адміністрація передала для закладів загальної середньої  освіти, що мають власні укриття, обігрівачі та буржуйки. Комарівська громада також отримала засоби обігріву: буржуйку і три обігрівачі.

Комарівська сільська рада інформує

За тимчасове розміщення внутрішньо-переміщених осіб, які перемістилися в період воєнного стану і не отримують адресної щомісячної допомоги внутрішньо- переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, власникам житла Комарівської ТГ, які на безоплатній основі розмістили ВПО в період квітня-грудня 2022 року, нараховано 108638, 39 грн.компенсації.