7 cічня учасниці жіночого ансамблю "Калинонька" Берестовецького БК своїми колядками привітали прихожан Берестовецького храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Миттєвості новорічного дива!!!

З 28 по 31 грудня жителів  кожного села громади вітали з новорічними святами аматори художньої самодіяльності.

З наступаючим Новим роком вітають аматори Комарівського будинку культури

Аматори художньої самодіяльності Комарівського будинку культури вітали піснями та привітаннями працівників Комарівської сільської ради з наступаючим Новим роком. Святковий настрій повезли далі на "Новорічних санчатах" в усі організації та установи села Комарівка.

«Український сувенір» на конкурс подано 25 робіт із 6 закладів освіти.

Із метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації у листопаді-грудні 2019 року проведено ОТГ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Обладнання для "Молодіжного простору"

Обладнання для "Молодіжного простору" вже отримала та перевірила ГО "ВІТОН". На черзі офіційне відкриття, яке відбудеться в рамках проекту, розроблення графіку гуртків, придбання необхідних меблів.

Комарівська сільська рада надає рішення сесії "Про затвердження проекту, який був розглянутий та погоджений спеціальною комісією при Мінрегіоні"