В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права 11.12.2019 року до Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області завітали учні 9 класу Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської.

ПРОВЕЛИ  ОЗНАЙОМЧУ  ЕКСКУРСІЮ

В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права  11.12.2019 року до Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області   завітали учні 9 класу Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської.

Працівники підрозділу  Горкава Антоніна та Тарас Ситник провели для учнів ознайомчу екскурсію, під час якої вони прослухали цікаву і корисну інформацію про роботу Міграційної служби, порядок документування паспортом громадянина України. Учням нагадали, що внутрішній паспорт є обов’язковим документом з 14 років. Також  була корисна інформація про порядок отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Щирі посмішки молоді надали натхнення та гарного настрою працівникам  підрозділу.