ОГОЛОШЕННЯ серед проектних організацій

Конкурс серед проектних організацій на створення проекту реконструкції приміщення Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (приміщення старої школи).  Прийом пропозицій до 5 грудня 2019 року, засідання конкурсної комісії з визначення переможця відбудеться 6 грудня 2019 року о 10:00 за вказаною адресою:

Оголошення!!!

Комарівська сільська рада оголошує конкурс на виконання проектів по ремонту покрівлі Прохорської ЗОШ І-ІІІ ст. вартістю 1499066,00 грн та капітальний ремонт спортзалу с.Комарівка вартістю 1453932,00 грн.

До уваги мешканців громади! Конкурс!!!

До уваги мешканців громади! Комарівська сільська рада оголошує конкурс бізнес-проектів для бажаючих очолити місцеве комунальне підприємство.

ОГОЛОШЕННЯ! Реконструкція освітлення...

Оголошення! На виконання робіт по реконструкції вуличного освітлення в с. Смоляж. Бажаючим взяти участь у виконанні даної роботи звертатися до Комарівської сільської ради, за адресою с. Комарівка, вул. Соборна 4,  Борзнянського р-н; Чернігівської обл. тел. 2-51-31. Останній день прийняття пропозиції 18.02.2019 року.