Фото без опису

Відповідно до рішення сесії Комарівської сільської ради від 21 січня 2021 року № 68-03/ІХ «Про затвердження Положення про Молодіжну раду при Комарівській сільській раді (в новій редакції) та оголошення конкурсного відбору», розпорядження сільського голови від 22 січня 2021 року №11 «Про оголошення конкурсу на членство в Молодіжній раді та затвердження персонального складу Конкурсної комісії».

Комарівська сільська  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР на формування складу Молодіжної ради:

Суб’єкт висування подає або надсилає на електронну пошту до відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради письмову заяву у довільній формі.

До заяви додаються:

-  біографічна довідка делегованого;

- номер телефону та електронна пошта делегованого.

До участі у конкурсному відборі допускаються громадяни України віком від 14 до 35 років.

Прийом документів здійснюється відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради протягом 14 днів після оголошення конкурсного відбору.

За додатковою інформацію можна звернутися в Комарівську сільську раду за адресою: вул. Соборна, 4, с. Комарівка, Борзнянський район, Чернігівська область, 16442, тел. факс: 2-51-30, e-mailkomarivkavo@meta.ua.