Сьогодні у Комарівській сільській раді відбувся особистий прийом громадян начальником Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимиром Олександровичем Нідзельським та начальником Ніжинського відділу поліції Володимиром Духно. Жителі громади мали можливість звернутися з різними питаннями до Володимира Олександровича.
Зустріч відбулася в адміністративній будівлі Комарівської сільської ради, про що громадян попередили завчасно.
Володимир Нідзельський вислухав місцевих жителів з різних питань та надав вичерпну відповідь кожному.
Також на прийомі був присутній сільський голова Комарівської сільської ради Віктор Бондаренко.
Кожен громадянин, який сьогодні прийшов на прийом до начальника Національної поліції Чернігівщіни, а також до начальника структурних підрозділів був уважно вислуханий, їх заяви були зареєстровані, по всіх зверненнях будуть проведені ретельні перевірки відповідно до чинного законодавства. Заявники отримають відповіді в письмовому вигляді у встановлений термін. Всі звернення громадян взяті під особистий контроль керівників.