Виконавчий комітет Комарівської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області повідомляє, що розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

- нежитлове приміщення загальною площею - 122,4 кв. м, розташоване за адресою: с. Комарівка вул. Барвінкова 64 г, Борзнянського району, Чернігівської області;

- нежитлове приміщення загальною площею - 113,16 кв. м, розташовене за адресою: с. Смоляж, вул. Миру 62, Борзнянського району, Чернігівської області.

У звязку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Комарівської сільської ради, тел. (04653) 2-51-31.