14 грудня 2021 року в Комарівській сільській раді було проведено іспит на заміщення вакантної посади директора Берестовецького НВК.

В конкурсі брали участь два претенденти: Русакова Ірина Юріївна та Баранков Олег Григорович.

В першому етапі конкурсу учасники  надавали відповіді на питання на знання законодавства України у сфері освіти.
До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей.

Комісія заслухала також публічні презентації перспективного плану розвитку закладу. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

За підсумками іспиту переможницею стала Русакова Ірина Юріївна. З нею буде укладено трудовий договір у формі контракту.