Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Напередодні свята Миколи Чудотворця сільський голова Віктор БОНДАРЕНКО запросив на гостину вихованця комунального закладу "Комарівська гімназія" Богдана ЯЩЕНКА.

Віктор Володимирович, під час зустрічі з Богданом в робочому кабінеті,  дозволив посидіти  у кріслі керівника. У ході  відвертої розмови говорили про життєві цінності, дружбу, майбутні мрії та їх реалізацію, перспективи вибору професії, можливості в майбутньому стати очільником громади.

Приємно було спостерігати як блищали оченята Богданчика, як він з хвилюванням розповідав про власні захоплення.

Ось чому головне завдання керівника місцевого самоврядування – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Тому   самоврядування – необхідний компонент змісту сучасного виховання особистості.