14 січня 2022 року до Комарівської сільської ради надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильного вітру було частково зірвано металеву покрівлю даху Прохорської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На місце стихії виїхали заступник сільського голови Тетяна КУРІНСЬКА, начальник ВОКСМС Валентина ГРИЩЕНКО, директор Прохорськох ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Дідухович. До ліквідації наслідків негоди долучилися староста Прохорського старостинського округу Любов Демченко з сином Валерієм, депутати Комарівської сільської ради Віталій Курінський та Анатолій Павелко, водій Комарівської сільської ради Микола Дідухович, працівник Прохорського закладу освіти Юрій Красьоха з сином Владиславом. Ентузіасти  провели роботи по укріпленню даху школи.

Надалі покрівлю Прохорської ЗОШ І-ІІІ ступенів буде обстежено і відремонтовано.Фото без опису