Новорічні дива продовжуються. Депутат обласної ради Валерій КОЛОША, депутати Комарівської сільської ради від партії "НАШ КРАЙ" Володимир Залозний, Ольга Євченко, Степан Оніщук, Анатолій Кулик, Галина Ридзель, Юрій Мірошниченко з солодкими годівничками-подарунками завітали до закладів освіти Комарівської сільської ради.  Привітали школярів зі святами, провели майстер-клас перетворення подарунка в годівничку, роз'яснили правила участі в акції та побажали  міцного здоров’я, благополуччя, миру та здійснення всіх бажань у Новому 2022 році.

Також депутати Борзнянської ТГ Наталія Притула та Раїса Лук'яненко від партії "Наш край" вручили солодощі вихованцям комунального закладу "Комарівська гімназія".

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, натхнення і всіх гараздів. Нехай Новий рік зігріє своїм теплом кожну домівку та кожну родину. А віра, надія і любов завітають у наші серця й оселять в них відчуття щастя та радості!

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису