26 січня 2022 року в Комарівській сільській раді було проведено засідання виконавчого комітету під головуванням сільського голови Віктора Бондаренка.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На засіданні виконавчого комітету члени виконкому розглянулитта прийняли рішення:

1. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Комарівської сільської ради.

2. Про затвердження порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами про доступ до публічної інформації.

3. Про встановлення граничних норм споживання енергоносіїв на 2022 року.

4. Про затвердження переліку об'єктів та видів безоплатних суспільно-корисних робіт по відбуванню порушниками покарання у вигляді громадських робіт.

5. Про затвердження видів оплачуваних суспільно-корисних робіт та переліку об'єктів відпрацювання порушниками адміністративного стягнення на території Комарівської сільської ради.

6. Про вартість надання платних послуг комунальним підприємством "Комфорт" Комарівської сільської ради.

7. Про присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомого майна.

8. Про встановлення меж доступності послуг транспортного обслуговування.

9. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень та видачу ордера на видалення аварійно-небезпечних дерев.

10. Про розгляд заяви громадянина Макарова О.О.