Запрошуємо жителів Комарівської громади стати добровольцями формування цивільного захисту, яке формуватиметься з метою ліквідації наслідків збройної агресії росії проти України.

Добровільне формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

До складу ДФЦЗ включаються громадяни, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду.

До складу загону включаються громадяни, які готові брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт, тощо.

Звертатися до відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури сільської  ради. За додатковою інформацією-за тел. 0678518037.