«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під  час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013),

з 14 червня 2022 року розпочинається оприлюднення проектуДетального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 2,0000 га, в с. Сидорівка Ніжинського (Борзнянського) району Чернігівської області, кадастровий номер 7420888400:04:000:0135, в межах населеного пункту, з метою будівництва складу для зберігання сільськогосподарської продукції та допоміжних будівель і споруд.

Мета розроблення детального плану: Будівництво складу для зберігання сільськогосподарської продукції та допоміжних будівель і споруд задля розвитку сільськогосподарського виробництва в регіони.

Розробник: ФОП «Овдієнко В.О.», Кваліфікаційний сертифікат архітектора Яворовський Віталій Вікторович АА000541.

Замовник: Комарівська сільська рада рада Ніжинського району Чернігівської області

Підстава: Рішення Комарівської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області № 304-14/ІХ  від 13.10.2021 року «Про розроблення детального плану території»

Проект детального плану розміщено у відділі комунального майна  та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Комарівської сільської ради: за адресою: Україна, 16442, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, с.Комарівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 4 та на офіційному сайті Комарівської сільської ради  в розділі: Громадські обговорення.

Відповідальна особа: начальник відділу комунального майна  та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Комарівської сільської ради – Динник Євгеній Григорович., тел. 067-851-80-37

05 липня 2022 року об 14.00 в актовому залі Комарівської сільської ради буде проведена презентація Детального плану території. (В залежності від кількості громадян, які прийдуть на громадські слухання, громадські слухання можуть бути проведені біля будівлі сільської ради з дотриманням протиепідемічних вимог та вимог безпеки воєнного часу, біля  укриття)

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подаються до Комарівської сільської ради, телефон  04653-25131, електронна адреса 04412225@mail.gov.ua у термін до 15 липня 2022 року

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.