Економимо з 6:00 до 9:00 та з 17:00 до 23:00. Багато з нас вже засвоїли ці рекомендації і скорочують споживання електроенергії у години-пік. Але завжди можна поділитися корисною інформацією з друзями і знайомими, долучивши їх до нашої спільної справи – допомоги власній країні, енергосистема якої продовжує потерпати від масованих атак російських ракет і дронів.

Тож нагадуємо вам рекомендації, як споживати електроенергію з мінімальним навантаженням на енергосистему:

- Обмежте у пікові ранкові та вечірні години використання електроприладів з “червоної групи” (пральна машина, праска, фен, електроплита, електрочайник, бойлер, обігрівач або кондиціонер).
- Не використовуйте одночасно більше одного електроприладу з “червоної групи”.
- Користуйтеся приладами з “жовтої” та “червоної” груп по черзі, щоб вони не створювали надмірного навантаження на мережу.
-  “Зелена група” – найменш енергоємна, ці електроприлади безпечні для системи і вмикати їх можна протягом дня.

Це типовий набір приладів, якими може користуватись сім’я з 4 осіб, що мешкає у 2-кімнатній квартирі загальною площею близько 50-55 кв. м. у панельному будинку 1990-х. У наших розрахунках ми виходили з того, що помешкання обладнане відносно сучасними енергозберігаючими електроприладами, світлодіодним освітленням. Сім’я, що мешкає у таких умовах, щомісяця споживає або близько 300 КВт*год, якщо користується лише центральним опаленням та підігрівом води, або близько 600 КВт*год електроенергії – якщо користується бойлером та додатковим обігрівом (кондиціонер/ обігрівач).Фото без опису