Другий рік поспіль в Комарівській територіальній  громаді здійснює діяльність комунальне господарство "Комфорт".

Здобувачі освіти та педагоги Красносільського ліцею чекали на заміну покрівлі котельні закладу освіти кілька років. Нещодавно приміщення оглянув сільський голова Віктор Бондаренко з працівниками комунального господарства та
спланували процес. Виконати його самостійно можна  було тільки за наявності будівельних навичок роботи. Вирішили перекрити дах котельні власними зусиллями в кілька етапів:
• монтаж обрешітки;
• забезпечення гідроізоляціїї;
• укладання покрівельного матеріалу.

Допомогу будівельними матеріалами надав депутат обласної ради Валерій Колоша.

Зусиллями комунальників, депутата Комарівської сільської ради Святослава Савченка, працівників Красносільського ліцею замінено стару покрівлю котельні, укріплено трубу,  проведені роботи, пов’язані з наведенням ладу на території закладу освіти                               с. Красносільське.