Пункти незламності передбачають можливість для кожного українця безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту.

В Комарівській територіальній громаді діє Пункт Незламності в якому наявні джерело тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних девайсів, місця для відпочинку, аптечки, а також забезпечення мам та дітей.

Сьогодні роботу Пункту Незламності в Комарівці перевірила заступник голови Ніжинської районної військової адміністрації Людмила Олексіївна ЖЕЛАДА та відмітила бездоганну його роботу.

Додамо, що мережу пунктів Незламності в Комарівській територіальній громаді за необхідності буде розширено у разі аварійного вимкнення електроенергії більш ніж на 24 години. Пункти незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла і нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.Фото без опису