Фото без опису26 квітня 2023 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, на спортивному майданчику Степанівської гімназії були проведені дитячі змагання з міні-футболу в рамках спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади.
Участь взяли шість команд: Комарівський ліцей, КЗ «Комарівська гімназія», Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Степанівська гімназія, Берестовецька гімназія.
Згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином:
1 місце – Комарівський ліцей;
2 місце – Красносільський ліцей;
3 місце – КЗ «Комарівська гімназія»;
4 місце – Степанівська гімназія;
5 місце – Берестовецька гімназія;
6 місце – Прохорський ліцей.
Були визначені та нагороджені кращі гравці в командах: Прохорський ліцей – Артем Красьоха, Комарівський ліцей - Дарина Печериця, КЗ «Комарівська гімназія» - Артем Зеленський, Красносільський ліцей - Максим Волошок, Степанівська гімназія - Іван Індило, Берестовецька гімназія - Артур Постевка!
Вітаємо переможців та учасників!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису