11 травня 2023 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, на спортивному майданчику Красносільського ліцею були проведені дитячі змагання з легкої атлетики в рамках спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади.
Участь взяли шість команд: «Комарівський ліцей», КЗ «Комарівська гімназія», «Прохорський ліцей», «Красносільський ліцей», «Степанівська гімназія», «Берестовецька гімназія».
Змагання проходили серед хлопців та серед дівчат в двох вікових групах :середній (2009 р.н. та молодші) і старшій (2008 р.н. та старші).
В стрибках з місця в молодшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Родькіна Діана (207 см.), друга - Фесенко Софія (175 см.), третя - Юхно Анжела (171 см.).
-серед хлопців в молодшій віковій групі переміг Нагорний Денис (244 см.), другий - Константиненко Володимир (225 см.), третій - Півтористий Євген (208 см.).
В стрибках з місця в старшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Стрижій Тетяна (210 см.), друга - Балаба Марина (194 см.), третя -Волошок Ангеліна (190 см.).
В метанні м’яча в молодшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Родькіна Діана (3540 см.), друга - Волошок Аліса (3020 см.), третя -Юхно Анжела (2715 см.).
- серед хлопців переміг Нагорний Денис (4663 см.), другий – Півтористий Євген (3830 см.), третій – Константиненко Володимир (3627 см.).
В метанні м’яча в старшій віковій групі:
- серед дівчат  перемогла Серьогіна Анастасія (3600 см.), друга – Балаба Марина (2920 см.), третя – Волошок Ангеліна (2815 см.).
- серед хлопців переміг Волошок Максим (6700 см.), другий – Занько Олександр (6000 см.), третій - Печериця Дмитро (5515 см.).
В бігу на 60 м. в молодшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Родькіна Діана (9.7 с.), друга – Юхно Анжела (9.8 с.), третя - Костюченко Оксана (10.3 с.).
- серед хлопців переміг Півтористий Євген (8.6 с.), другий – Нагорний Денис (8.7 с.), третій – Константиненко Володимир (9.6 с.).
В бігу на 60 м. в старшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Стрижій Тетяна (8.6 с.), друга - Волошок Ангеліна (9.4 с.), третя – Серьогіна Анастасія (10.4 с.).
- серед хлопців переміг Печериця Дмитро (7.8 с.), другий – Зеленський Артем (8.4 с.), третій – Волошок Максим (8.5 с.).
Згідно результів загально командні місця розподілились таким чином:
1 місце – «Комарівський ліцей»;
2 місце – КЗ «Комарівська гімназія»;
3 місце – «Красносільський ліцей»;
4 місце – «Прохорський ліцей»;
5 місце – «Берестовецька гімназія»;
6 місце – «Степанівська гімназія».
Вітаємо переможців та учасників!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису