Шановні медичні  сестри Комарівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, пунктів здоров'я та фельдшерсько-акушерських пунктів, які обслуговують жителів Комарівської територіальної громади!

З нагоди професійного свята - Всесвітнього Дня медичної сестри, прийміть вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя та повернуте здоров’я.

Медична сестра - це життєлюбність, це - розуміння чужої біди, це - мудрість і людяність, це - величезна любов до людей, це - душа і серце, віддані людям. Ваші талановиті руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення.

Бажаю всім медичним сестрам гідної, більш високої оцінки важкої та необхідної праці на державному рівні, відчути свою необхідність, користь для суспільства, особливу гордість за те, що вам випала місія бути янголами охоронцями.

З повагою, сільський голова

Віктор БондаренкоФото без опису