Протягом 23-24 червня на Борзнянщині виникло 2 пожежі сухої рослинності. Їх причинами послужило необережне поводження громадян з вогнем.  В наслідок пожеж, площа пройдена вогнем в природних екологічних системах склала 0,33 га.
Незважаючи на чисельні заклики, звернення рятувальників ДСНС через засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Борзнянщині виникло 28 пожеж, з них 9 в природних екологічних системах.
Рятувальники вкотре застерігають: будьте обережні при поводжені з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про їх безпеку! У разі екстреної ситуації негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Ніжинське районне упраравління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області Фото без описуФото без описуФото без опису