18 липня 2023 року співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні рейди щодо забезпечення пожежної безпеки під час збиральної компанії.

Під час заходу рятувальники звернули увагу працівників агропідприємств на забезпеченість зернозбиральної та задіяної на жнивах техніки первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками, наявність попереджувальних знаків про заборону куріння та використання відкритого вогню, а також забезпечення чергування протипожежних ланок.

Крім того, вогнеборці провели із працівниками сільгосппідприємства протипожежні інструктажі та вручили листівки з короткими інструкціями щодо недопущення пожеж під час жнив та алгоритмом першочергових дій у разі виникнення пожежі.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області