У січні-червні 2023 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено 3,2 млрд грн податків і зборів, що становить 35,8 відс. загальної суми надходжень.

Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано 943 млн грн податків і зборів (24,4 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 589 млн грн (15,2 відс.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів від суб’єктів середнього підприємництва надійшло майже 867 млн грн (16,7 відс. загальної суми) та від малого бізнесу – 845 млн грн (16,3 відс.).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року по даній категорії платників відбувся приріст надходжень до бюджетів усіх рівнів на 33,7 відс. (+0,8 млрд грн).

По субєктах середнього підприємництва приріст надходжень становить 26,6 відс. (+0,38 млрд грн); малого бізнесу та мікропідприємництва – на 43,8 відс. (+0,44 млрд грн).

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області