🚗Водії, обережно‼️Діти на дорозі‼️

Розпочався навчальний рік у школярів🏫

Дитяча безпека🦺на дорозі перш за все залежить від нас, дорослих: від того, наскільки якісно ми навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, котрих так багато навколо.

Тому дуже важливо, щоб дитина знала базові правила поведінки на дорозі задовго до того моменту, коли вона починає гуляти по  вулицям без супроводу дорослих.

⚠️Шановні водії! Сідаючи за кермо, ви покладаєте на себе відповідальність за життя людей.

Запам'ятайте: при переїзді пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, поблизу навчальних закладів, зон відпочинку та при наближенні до груп громадян і особливо дітей, що знаходяться поблизу з проїжджою частиною, будьте особливо обережні, зменшіть швидкість руху, адже маленькі пішоходи – непередбачувані учасники дорожнього руху.

Правила дорожнього руху – закон⚖️яким ви повинні керуватись завжди.Фото без опису