Фото без описуФото без описуПершими пасажирами нового шкільного автобуса Mercedes Benz стали здобувачі освіти Степанівської гімназії Комарівської сільської ради.

До закладу освіти підвозяться діти з трьох населених пунктів громади. Тепер не буде незручностей для дітлахів. Підвіз здійснюватиметься за розкладом у різних напрямках, не чекаючи попереднього маршруту.

Шкільний автобус – сучасний, комфортний, а головне безпечний транспортний засіб, адже він обладнаний у відповідності до всіх стандартів та вимог нормативно-правових документів. Сидіння зручні з підголівниками. Автобус пофарбований у жовтий колір, обладнаний вантажопідйомником для людей з інвалідністю, а також спереду та ззаду є розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження швидкості 70 км/год».

Транспортний засіб  стане у великій нагоді, адже забезпечуватиме підвіз як школярів, так і освітян на навчання, Всеукраїнські олімпіади з окремих предметів, на спортивні змагання.