Усі ми родом зі школи. Кожен або теперішній, або колишній учень наших шановних педагогів. І саме у ці теплі осінні дні ми з теплотою їх згадуємо, вшановуючи їхню працю.

Вчергове день Вчителя ми відзначаємо у період воєнного часу, без гучних свят і оберемків квітів. Та головне, з великою вдячністю до вчителів, які в непростих умовах гідно тримають освітній фронт, демонструючи відданість обраній справі та професіоналізм.

Комарівський сільський голова Віктор Бондаренко завітав напередодні свята у педагогічні колективи і вручив грамоти Комарівської сільської ради:
- Марченко Катерині Вікторівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Комарівського ліцею

- Харченко Людмилі Василівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗ "Комарівська гімназія"

- Васильцю Івану Михайловичу, вчителю математики і фізики Степанівської гімназії.

Педагогам та працівникам сфери освіти подякував  голова  громади за належні результати діяльності, любов до обраної справи.

Щиро привітав Віктор Володимирович  особливих людей, які сходинка за сходинкою супроводжують дитину на її життєвому шляху, відкривають світ знань, допомагають мудрою порадою та радіють за успіхи своїх вихованців.Фото без опису