23 листопада 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в робочій нараді,яка відбулася в межах діяльності Координаційного центру підтримки цивільного населення в приміщенні Ніжинської районної військової адміністрації з керівниками територіальних громад Ніжинського району щодо напрацювання шляхів вирішення соціально-гуманітарних питань.

Під час наради начальник Головного управління соціальної сервісної служби  області Олег Русін та  директор Департаменту соціального захисту населення Валентина Лугова проаналізували стан організації та надання соціальних послуг в громадах Ніжинського району.
Про запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству доповів директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Андрій Шемець.
Начальник Служби в справах дітей Чернігівської ОДА Станіслав Железний надав інформацію щодо питання захисту дітей та розбудови сімейних форм виховання.
Заступник начальника Управління освіти і науки Олена Соронович надала вичерпну інформацію щодо безпечної якісної освіти.
Начальник Управління охорони здоров’я Андрій Лінник провів детальний аналіз стану надання медичних послуг в регіоні та епідеміологічну безпеку.
Щодо розбудови послуг ментального здоров’я поінформувала начальник Чернігівського обласного центру соціальних служб, радник голови Чернігівської ОДА з питань ментального здоров’я Алла Кот.
До обговорення долучилися голови територіальних громад району.Фото без описуФото без описуФото без опису