За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ст. посмертно нагороджено солдата ДАНИША Сергія Миколайовича.

Народився Даниш Сергій 17 січня 1986 року в селі Степанівка.

З перших днів повномасштабного ворожого вторгнення Сергій виступив добровольцем, тож одним з перших вирушив до територіального центру комплектування, після чого долучився до складу 95-ї  окремої десантно-штурмової бригади. Разом з побратимами він був готовий покласти життя за свободу і волю Батьківщини. Нажаль, так воно і сталося…

Загинув Сергій  29 квітня поблизу населеного пункту Курулька на Харківщині, до останнього подиху захищаючи рідну землю від ворожої навали.

Нагороду отримали рідні загиблого Захисника України.

Вічна слава Захисникам Чернігівщини та України!

Пам'ятаємо...Фото без опису