Фото без описуШановна громадо!

Сьогодні, 14 грудня, в Україні вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ця дата – не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й день, що згуртував величезну кількість людей перед лицем страшної біди.

Глибоко вдячний нашим землякам учасникам ліквідації наслідків атомного лиха, які виявили героїзм у тих екстремальних обставинах, ризикуючи власним здоров’ям та життям і зупинили розповсюдження смертоносної радіації.

Пишаємося кожним із них. У скорботі схиляємо голови і перед пам’яттю всіх, кого забрав Чорнобиль.

Зараз, коли Україна чинить спротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої уваги.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи! А пам’ять про ті події, вчить нас цінувати мир і спокій на нашій землі.