Відтепер понад чотири тисячі мешканців Комарівської територіальної громади зможуть отримати державні послуги та консультації у Центрі надання адміністративних послуг. Зокрема, сьогодні у селі Комарівка Ніжинського району відкрили ЦНАП.

У закладі надаватимуть адміністративні послуги.

Послуги надаватимуть:
- Світлана ДЕНИСКО - начальник відділу "ЦНАП"
- Ольга ПАРХИТЬКО - державний реєстратор
- Вікторія КАЧАН - адміністратор
- Тетяна КУДЛАЙ - адміністратор.

Інституційну та методологічну підтримку у створенні Центру громаді надали міжнародні партнери – шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Експерти Проєкту підготували дорожню карту створення належного ЦНАП та фактично рік супроводжували модернізацію ЦНАП в громаді. Разом із спеціалістами громади були відпрацьовані всі необхідні документи для належної організації роботи Центру.

Сільський голова Віктор Бондаренко подякував усім, хто долучився до створення ЦНАП та доклав чималих зусиль, щоби сьогодні мешканці громади змогли отримувати якісні посуги.Фото без описуФото без описуФото без опису