15 грудня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь у нараді, яка пройшла в Ніжинський РВА на чолі  начальника Ніжинської районної військової адміністрації Григорія Ковтуна. Основне питання порядку денного – проведення заходів мобілізації.
Під час засідання також обговорили виконання безпекових заходів та проведення оповіщення.
«Наше основне завдання – це забезпечення територіальної цілісності нашої держави. Це єдиний шлях, який у нас є. Тому, ми всі повинні докласти максимум зусиль, щоб зберегти нашу країну для майбутніх поколінь та спільно працювати задля наближення Перемоги!», - акцентував Григорій Ковтун.