25 січня 2024 року працівники Комарівської сільської ради  розпочали робочий день зі здачі крові для військових та усіх, хто її потребуватиме.

«Більшість з нас стали донорами вперше. Однак були й ті, які вчергове дарують свою кров тим, кому вона необхідна. Ми усвідомлюємо, що щодня потрібна кров для українських військових і для цивільних громадян, які страждають через обстріли рф. Окрім цього, як завжди потрібно проводити планові операції в тилу, приймати пологи чи здійснювати трансплантації.

Ми свою кров для таких потреб здали. Тож поспішайте до центрів переливання крові.
Адже зараз кожен може допомогти врятувати чиєсь життя. Пам’ятайте, що 1 донор може врятувати життя 3 пацієнтів. Це допомога нашим захисникам  і внесок кожного у Перемогу!», — зазначив сільський голова Віктор Бондаренко.Фото без опису