29 січня 2024 року спливає сьома річниця з дня загибелі молодшого сержанта Володимира Івановича Бальченка.

Працівники Будинку культури та  бібліотеки-філії, староста Берестовецького старостинського округу Пирковська К.В вшанували пам'ять загиблого захисника України, який героїчно загинув 29 січня 2017 року під час важких боїв в районі промзони м.Авдіївка Донецької області.

1 лютого 2024 року у Києві на Майдані Незалежності відбулося прощання з бійцями 72-ої бригади, які загинули в промзоні м.Авдіївки.

І сльози котяться щоками                                 Мій син Вкраїну боронив.                                   Тепер він спатиме роками,.                                 Не оживає,не говорить син,.                               Він вже лежить в могилі,.                                    Несуть, кладуть квіти,.                                          А сон благословенний вже віками.