Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису8 березня 2024 року в спортивному залі Комарівського ліцею відбулося урочисте відкриття II етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Комарівській ТГ.
Дітей привітали: сільський голова - Віктор Бондаренко, керівник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту – Валентина Грищенко, директор Комарівського ліцею – Наталія Порубай, директор КЗ «Комарівська гімназія» - Віктор Стриженко.
Гурт «Барви» Комарівського ліцею з запальними танцями став окрасою заходу.
Далі стартували змагання з волейболу. Емоції переповнювали зал. Серед хлопців перемогла команда «Левів» КЗ «Комарівська гімназія». Серед дівчат перемогла команда «Пінгвінів» Прохорського ліцею. Ці команди будуть представляти нашу громаду в наступному районному етапі змагань. Кращими гравцями стали: Олексій Василенко, Надія Коврі, Олександр Ізбенко, Таміла Висоцька! Молодці! Вітаємо! Разом Переможемо!
На черзі в рамках проєкту змагання з баскетболу та футзалу.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дітям займатися спортом!

#разомпереможемо #плічопліч
#шкільнілігиФото без опису