✨ Щиро вітаємо працівників комунальної сфери та побутового обслуговування населення з професійним святом, який відзначається щороку у третю неділю березня.

✨ У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують водопостачанням, світлом, теплом, чистотою міст та сіл, дбаючи про благоустрій громади.

Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення, як і праця комунальників. Вони попри виклики сьогодення сумлінно виконують свої обов’язки на благо громади. Вони тримають свій щоденний фронт, забезпечуючи населення комунальними послугами.

💐 Дякуємо всім за якісне виконання своїх професійних обов'язків, за любов до своєї праці, за відданість обраній професії.

💐 Зичимо здоров’я, мирного неба над головоюсімейної злагоди та затишку, достатку та здійснення мрій. І нехай слова вдячності від людей щодня зігрівають душу.

Зі святом!

З повагою сільський голова Віктор Бондаренко