11 квітня 2024 року на базі Комарівського ліцею Комарівської сільської ради проведено тренінги для вихователів груп продовженого дня та асистентів  інклюзивного навчання Вертіївської, Комарівської та Крутівської  громад.  Навчальні заняття організовані Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відповідно до реалізації програми підвищення кваліфікації "Дiяльнісний підхід у початковій школі В реаліях сьогодення".

Тренінги пройшли в атмосфері психологічного комфорту, позитивної енергетики, взаємопорозуміння та гармонії.

Учасники занять отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички реалізації діяльнісного підходу у початковій школі.

ДЯКУЄМО організаторам тренінгів за такий чудовий досвід.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису