03 травня 2024 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, в спортивному залі Комарівського ліцею були проведені дитячі змагання з баскетболу в рамках спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади.
Участь взяли чотири команди: «Комарівський ліцей», КЗ «Комарівська гімназія», «Прохорський ліцей», «Красносільський ліцей».
Грали по колу, згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином:
1 місце – «Комарівський ліцей»;
2 місце – КЗ «Комарівська гімназія»;
3 місце – «Прохорський ліцей»;
4 місце – «Красносільський ліцей».
Були визначені та нагороджені кращі гравці в командах: «Прохорський ліцей» – Олександр Ізбенко, «Комарівський ліцей» - Дмитро Печериця, КЗ «Комарівська гімназія» - Артем Коврі, «Красносільський ліцей» -Артем Усик! Кращими бомбардирами стали Артем Зеленський та Кирил Морозов!
Вітаємо переможців та учасників!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дітям займатися спортом!!!