Барометр професій» від обласної служби зайнятості Цікавитеся актуальними професіями Чернігівщини? Фахівці обласної служби зайнятості розробили для вас «Барометр професій». Він допоможе зорієнтуватися у великому та складному світі професій, обрати пра

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, оператор котельні, тракторист, соціальний робітник, кухар, бухгалтер, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, верстатник деревообробних верстатів, слюсар-ремонтник.

Сільський голова привітав працівників Борзнянського сектору ДСНС з професійним святом!

17 вересня відзначається свято найвідважніших, незворушних і рішучих людей в нашій державі - рятувальників! Вони кожен день ризикують своїм життям, борються з усіма земними стихіями і катаклізмами, але все ж рятують людей! За це вам величезне спасибі від усієї нашої країни, Комарівської громади! Жителі Комарівської територіальної громади неодноразово були свідками їхньої героїчної професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій. Тож на передодні професійного свята Дня рятівника завітав з привітаннями до рятувальників Борзнянського районного сектору ДСНС сільський голова Комарівської територіальної громади Віктор Бондаренко. За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлені героїзм та самовідданість на урочистому засіданні було вручено грамоти Комарівської сільської ради, водію  24 ДПРЧ Манірку Валерію Володимировичу та диспетчеру Зінченко Анні Сергіївні. Віктор Бондаренко побажав рятівникам миру, здоров'я, спокою в ваших непростих робочих буднях, мирного неба, везіння, любові і надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу.

Українці можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень на власний бізнес

Будь-який українець, який має бізнес або ж нереалізовані ідеї та тверді наміри започаткувати або продовжувати власну справу, може розраховувати на підтримку держави в межах грантової програми «єРобота».

Всеукраїнський профілактичний захід "Урок"

В рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» в Комарівській територіальній громаді працівниками Ніжинської ювенальної превенції Юлією Помазан та Олею Галаган спільно з заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяною Курінського та начальником Служби у справах дітей Комарівської сільської ради Тетяною Степанець було організовано та проведено I етап профілактичного заходу «Урок». Станом на 14 вересня 2022 року в населених пунктах Комарівської громади виявлено дітей, які не приступили до навчання.

Рятувальники дбають про пожежну безпеку в екосистемах

Осінь - пора збору врожаю та прибирання городів і присадибних ділянок. На жаль, більшість громадян під прибиранням розуміють спалювання залишків сухої рослинності та сміття, що наносить велику шкоду навколишньому середовищу та категорично заборонено робити законодавством України. Тому, аби попередити випадки виникнення пожеж в екологічних системах та навчити населення правилам пожежної безпеки співробітники Ніжинського районного управління спільно з працівниками поліції провели інформаційно - роз'яснювальний рейд.

Про надання платниками ПДВ документів для виключення з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості

За інформацією начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслани Ліновицької питання відповідності чи невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня. Це передбачено п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».