Шановні громадяни!

З 30.06.2022 Борзнянський сектор УДМС у Чернігівській області тимчасово не працює. Отримати готові паспортні документи можна з 01.07.2022  в  Ніжинському МВ УДМС у Чернігівській області з 9:00 до 17:00 з вівторка до суботи.

Консультування клієнтів пробації

Вже шість років минуло із часу створення державних інституцій, які забезпечують людям безоплатний доступ до юридичних послуг – бюро правової допомоги. Бюро правової допомоги - це всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад. Діяльність бюро правової допомоги передусім спрямована на підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст. Важливою діяльність даної організації є і для клієнтів органів з питань пробації, оскільки ця категорія осіб потребує уваги всіх органів, установ та організацій, які хоч якоюсь мірою здатні покращити життя засуджених. Що в свою чергу приведе до зменшення кількості повторних кримінальних правопорушень серед цих осіб.

Близько 100 професій від служби зайнятості

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію? Таку можливість сьогодні надає безробітним державна служба зайнятості, яка має власну мережу навчальних закладів – Центри професійно-технічної освіти. Це сучасні комплекси з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Вони діють в 11 областях України та здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями. До речі, там можна здобути не лише традиційні робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі нашої області. Серед них - коваль, квіткар, вишивальник, виноградар, виробник художніх виробів з лози тощо. Увесь перелік професій тут https://is.gd/kmt2T4