Висловлюємо щиру вдячність директору Борзнянської філії ТОВ "УМК"

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Вкотре поспіль Борзнянська філія ТОВ "УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ" систематично надає Комарівській територіальній громаді благодійну допомогу: придбала генератор в Ховмівський старостинський округ, термоси в "Пункт Незламності", Комарівську сільську раду, Ховмівський старостат, встановила твердопаливний котел в Комарівський ліцей, купує першокласникам укомплектовані канцелярськими приладдям портфелі, забезпечує дошкільнят і початківців молоком, обдаровує їх солодощами, розчищає дороги від снігу... Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток об’єднаних громад. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Дітлахи Комарівської територіальної громади з радістю зустрічали Святого Миколая.

Разом з ним дітвора співала, декламувала вірші, водила хороводи, танцювала. У віршах та піснях вони просили у Святого здоров’я для тата і мами, миру Україні, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини. Оскільки всі дітки упродовж року були слухняними та ще й підготували вірші, пісні, Миколай вручив їм солодкі подарунки.

Рятувальники ДСНС України застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Водойми ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків. Тому, аби нагадати ці правила, співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Борзенка в Борзні.

Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки під час обігріву осель

Зниження температури повітря спонукає громадян використовувати прилади опалення для обігріву своїх помешкань, як наслідок на Чернігівщині збільшилась кількість пожеж через використання пічного опалення та електричних приладів. На жаль, пожежі знищують не тільки будинки, майно громадян, але призводять до травмування й загибелі людей.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року. До попереднього місяця надходження зросли на 15,8 відс. (242,7 млн грн). Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

Нові ноутбуки!

Комарівська територіальна громада отримала ще 13 сучасних ноутбуків, які були розподілені між закладами загальної середньої освіти відповідно до потреби, для того, щоб організувати безперервний, якісний, сучасний та безпечний освітній процес.