День пам'яті і примирення

8 травня в Україні та світі вшановують жертв Другої світової війни та відзначають День пам'яті і примирення.

Турнір з футболу пам'яті Анатолія Ярмака

Сьогодні, 7 травня 2023 року, в Комарівці відбувся традиційний сьомий за ліком турнір з футболу, присвячений пам'яті Анатолія Ярмака, людини щиро відданої футболу. Анатолій був голкіпером "Фортуни", кумиром вболівальників та улюбленцем гравців команди... В змаганнях взяли участь: «Фортуна» (Комарівка), «Берестовець-Придесення» (Берестовець), «Колос» (Високе), «Зміна» (Борзна). Команди зіграли по коловій системі: - «Колос» - «Фортуна» 0 - 2; - «Берестовець-Придесення» - «Зміна» 0 – 4; - «Фортуна» - «Берестовець-Придесення» 4 -2; - «Колос» - «Зміна» 0 – 2; - «Зміна» - «Фортуна» 2 – 0; - «Берестовець-Придесення» - «Колос» 1 – 1. Перемогу в турнірі здобула «Зміна», друга - «Фортуна», третій – «Колос». Кращим воротарем визнано Євгена Катинова («Зміна»), кращий гравець – Владислав Шевлюга («Фортуна»), кращий бомбардир – Владислав Катинов («Зміна»). Вітаємо переможців та учасників! Команди отримали м`ячі від Чернігівської обласної федерації футболу. Змагання відбулися з ініціативи Комарівської сільської ради, за підтримки родини Анатолія Ярмака та з допомогою працівників КП «Комфорт», які допомогли з облаштуванням території стадіону.

Комарівська громада бере участь у проєкті «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

4 -5 травня 2023 року в Комарівській сільській раді стартував проєкт «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади», який сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні та фінансується Урядом Канади, Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку. Центром проведення тренінгів стала  Комарівська сільська рада. До участі в тренінгах долучилась команда Бахмацької міської ради. Комарівську та Бахмацьку громади відібрано на конкурсній основі завдяки розробленій та поданій проєктній заявці відділом розвитку громад, що дало можливість отримати підтримку в формі технічного забезпечення та взяти участь в тематичних тренінгах. Метою участі у проєкті є реалізація інклюзивної політики, зокрема забезпечення захисту та повну інтеграцію в соціум усіх верств населення, в тому числі ВПО та осіб з інвалідністю. Шляхом збору та аналізу даних у сфері соціального захисту, зайнятості та загальнодоступності послуг, Комарівська Бахмацька громади зміцнять свої спроможністі приймати інклюзивні, добре поінформовані рішення. Проведення МОМ тренінгів сприятиме залученню мешканців громад та представників органу місцевої влади для участі у серії групових діалогів для обговорення найбільш важливих і нагальних потреб громад та спільної розробки планів дій громад щодо їх вирішення.

Отримали насіння

Комарівська сільська рада отримала від міжнародних партнерів насіння овочів, яке було розподілено між жителями громади. Щоб допомогти отримати максимальний врожай, Програма USAID АГРО підготувала інфографіку з інформацією про сорти наданих овочів та рекомендаціями як сіяти, доглядати та зберігати врожай.

Послуги страхувальника ДПД - пожежним

Пожежні – це сильні і відважні особистості, які не лише через професійний обов'язок, але і за покликом серця завжди готові прийти на допомогу, ризикуючи власним життям. Пожежний має бути завжди напоготові. Дзвінок до пожежної частини, сигнал "Тривога" - і негайно потрібно поспішати туди, де вирує полум'я, де в будь-якому мить може настигнути небезпека. Комарівська сільська рада забезпечила послуги страхувальника ДПД для працівників пожежної охорони: Шевлюги Анатолія, Пивовара Володимира, Іващенка Володимира, Дениска В'ячеслава, Юрченка Олександра, Степанця Петра. Також подбали і про добровільних пожежних із с.Степанівки: Фесюна Валерія, Богдана Миколу, Мірошниченка Юрія. Дякуємо вам за ваш героїчний труд і щоденні подвиги. У Міжнародний день пожежних щиро бажаємо спокійних трудових безпечних буднів. Нехай у роботі буде менше ризику, а стихія підкоряється вам.

Пожежним придбали бензопилу

Комарівська сільська рада придбала пожежним бензопилу  для використання в надзвичайних ситуаціях. Необхідне обладнання використовуватимуть місцеві рятувальники в період воєнного стану. Безумовно, і надалі, сільська рада підтримуватиме пожежних, адже вони виконують дуже важливу роботу в громаді – це не тільки гасіння пожеж, а й виїзди за умов інших екстренних ситуацій.

Програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота»:  на Чернігівщині - 115 позитивних рішень

Програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота»: на Чернігівщині - 115 позитивних рішень

Саме стільки мешканців області стали переможцями на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за час дії програми (з липня 2022 року). В результаті її реалізації ними передбачається створення 264 нових робочих місць. Загальна сума фінансової підтримки від держави склала понад 27 млн грн.