Тенісний стіл - переможцям Спартакіади

І місце у Спартакіаді серед закладів освіти Комарівської сільської ради у 2022-2023 навчальному році перемогу отримала команда Комарівського ліцею. Сільський голова Віктор Бондаренко, як винагороду за І місце, вручив ліцеїстам тенісний стіл. Такий подарунок насправді важливий і дуже приємний для здобувачів освіти ліцею, адже тепер вони матимуть змогу цікаво і корисно проводити вільний від занять час.

Прощай, школо!

Ось і закінчився 2022-2023 навчальний рік.  В закладах освіти громади проходили традиційні святкові заходи з нагоди завершення навчального року, вручення свідоцтв про базову загальну освіту і повну загальну середню освіту. Цьогоріч останній дзвінок продзвенів для 293 здобувачів освіти Комарівської ТГ. Із них 32 випускники 9 класів і 22 випускники 11 класів. Бажаємо дітлахам гарних канікул, яскравих вражень і активного відпочинку. А випускникам - успішно скласти НМТ, визначитися із вибором майбутньої професії і щасливої долі. Будемо сподіватися, що наступний навчальний рік розпочнеться у мирній Україні! Дякуємо ЗСУ, завдяки яким ми мали змогу провести заходи!!!

Інформаційні ресурси

🔥 Для зручності громадян працює низка інформаційних ресурсів соціального захисту населення, а саме ⏬

Отримали роутер

Продовжуємо облаштовувати укриття ліцею. Отримали ще один WiFі роутер NoKia Beacon-1 від громадської організації "Комiтет сприяння розвитку інформаційного суспільства". Дирекція, педагогічний колектив, здобувачі освіти Комарівського ліцею  висловлюють щиру подяку громадській організації "Комiтет сприяння розвитку інформаційного суспільства"  за надану допомогу💙💛🤗 Відтепер маємо швидкісний інтернет не тільки в ліцеї, а й в укритті.