Гаджети від іноземних партнерів

Здобувачі освіти, з категорії ВПО, Комарівського, Красносільського, Прохорського ліцеїв отримали планшети від партнерів. Досить актуальна допомога від Франції. Діти у нас навчаються офлайн, є укриття, а планшети будуть для поглиблення знань, щоб працювали над своїм розвитком.

Турнір пам'яті Володимира Бальченка

9 лютого 2024 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради був проведений дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Бальченка. Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У змаганнях взяли участь 6 команд: Комарівський ліцей, Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Берестовецька гімназія, Степанівська гімназія, КЗ «Комарівська гімназія». Команди шляхом жеребу були поділені на 2 групи, де зіграли по колу, потім матчі за 5-6, 3-4 та 1-2 місця. Перемогла команда КЗ «Комарівська гімназія», друге місце – Комарівський ліцей, третє місце – Красносільський ліцей, четверте місце – Берестовецька гімназія, п'яте місце – Степанівська гімназія, шосте місце –Прохорський ліцей. Були визначені та нагороджені кращі гравці в складах команд: Новак Ілля, Василенко Олексій, Бабич Артем, Ізбенко Олександр, Індило Іван, Мойсеєнко Богдан. Вітаємо переможців та учасників змагань! Дякуємо Збройним Силам України за можливість дітям займатися спортом! Слава Україні! Героям слава!

Компанії та організації Чернігівської області запрошують до участі в проєкті “Навігація повернення ветеранів: професійні рішення для компаній”

Громадська організація “Центр зайнятості Вільних людей” оголошує набір компаній та організацій Чернігівської області для участі в проєкті, діяльність якого спрямована на інформування та розширення обізнаності роботодавців з Чернігівської області щодо особливостей реінтеграції ветеранів в колективи, розробки  програм та рекомендацій щодо організації умов та облаштування робочих місць, інформування колективів щодо особливостей комунікації та взаємодії з ветеранами.

Ринок праці мовою статистики

Протягом січня 2024 року за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулися 868 громадян - на 15% більше у порівнянні з відповідним показником минулого року.

Вшанували пам'ять

Сільський голова Віктор Бондаренко, староста Степанівського старостинського округу Світлана Жадік, рідні, представники громадськості віддали шану загиблим захисникам України – Євгенію КОВАЛЕНКУ та Сергію ДАНИШУ.

Відкрита першість Комарівської ТГ з волейболу серед чоловіків

Сьогодні, 03 лютого 2024 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради була проведена відкрита першість Комарівської територіальної громади з волейболу. В змаганнях взяли участь чотири команди: «Фортуна» Прохори, «Старт» Комарівка, «Зоря» Мала Загорівка, «Штурм» Черняхівка. Грали по кол: 1) «Штурм»-«Старт» 2-0 (25-15, 25-16); 2) «Зоря»-«Фортуна» 2-1 (25-23, 21-25, 15-12); 3) «Штурм»-«Зоря» 2-0 (25-22,25-22); 4) «Старт»-«Фортуна» 0-2 (16-25, 17-25); 5) «Штурм»-«Фортуна» 0-2 (19-25,19-25); 6) «Старт»-«Зоря» 1-2 (7-25, 25-23, 12-15). Турнір вдався! Всі команди "боролися", старалися, емоції переповнювали зал…!!! Перемогли Прохоряни, другі Черняхівці, треті Загорівці! Вітаємо переможців, молода команда з Прохорів показала чудову гру та характер, так тримати!!! Також були нагороджені кращі гравці в командах: Бець Дмитро («Фортуна»), Болобан Роман («Зоря»), Безкровний Павло («Старт»), Сердюк Артем («Штурм»). Під час змагань всі дружньо привітали Олександра Дудку з Ювілеєм! Дякуємо Збройним Силам України за можливість збирати молодь та дарувати їм позитивні емоції!!!

Обігрівач для пункту незламності

Для стаціонарних пунктів незламності у відповідності до вимог Кабінету Міністрів України Ніжинська района військова організація передала Комарівській сільській раді обігрівач газовий та регулятор пропановий.